Sık Sorulan Sorular

En Çok Merak
Ettiğiniz Sorular

Aylık veya Yıllık Bir Ücret Var Mı

Aylık değil fakat yıllık alan adı ve hosting giderleriniz için 100 TL ödeme yapmanız lazım. Bu miktar dolar kuruna göre değişiklik gösterebilir.

Hosting Nedir

Farz edelim bilgisayarınızda yeni bir döküman oluşturdunuz. Bu dökümanı saklamak için o dosyayı bilgisayarınızın diskine kayıt edersiniz ve bilgisayarınızı kapatırsınız. Peki bu dökümanın sizin web sayfanız olduğunu düşünün.

Web sayfalarınızı internet ortamında kendi bilgisayarınızda barınmayacağı için web sitenizi yayınlamaya devam edecek bir bilgisayara hosting denir.

Alan Adı Nedir

Domain (alan adı): hatırlanması zor olan IP adresleri yerine kullanılması için internet otoriteleri tarafından geliştirilen bir isimlendirme yöntemidir. Siteniz için seçtiğiniz ismin; .com, .net gibi bir uzantıyla kullanılan haline alan adı ya da domain denmektedir.

Basit Kurulum Nedir

Basit kurulum, belirlenen hosting ve alan adına seçtiğiniz temanın kurulumu ve gerekli ayarların yapılmasıdır. Örnek sitedeki tema aynen uygulanır. Fakat düzenlemeleri yapmak görevimiz değildir.

Standart Kurulum Nedir

Standart kurulum, seçtiğiniz site temasının hostinge kurulumudur. Buna ek olarak yazılar ve görseller isteğinize uygun düzenlenir. Ancak kapsamlı değişiklikler ve özel istekler yapılmaz.

Kapsamlı Kurulum Nedir

Bizim önerdiğimiz ve müşterinin en az vakit harcadığı türdür. Temada beğenmediği yerler çıkarılır, değiştirilir. Özel istekleri dikkate alınır. Kısaca anahtar teslim iş yapılır.

Destek Al

Sorularına Yanıt Bulamadın Mı? Hemen iletişime geç!

[elfsight_form_builder id=”1″]