Vuno Web (vunoweb.com) üzerinden satın aldığını herhangi bir ürün için satış ve teslimat süreci ile ilgili gerekli açıklamalar bu sayfadadır. Alışveriş yapmadan önce okumanız ve aklına takılan noktaları bize sormanızda fayda var.

Satış ve Ürün Politikası

Sitemizden yalnızca online olarak alışveriş yapılmaktadır. Sitemizdeki tüm ürünler fiziksel değildir. Her proje özel yapılır ve tarafınıza teslim edilir. Dolayısıyla stok yoktur. Teslim süresi ise ortalama 2-10 gün içinde yapılır. İstediğiniz özel istekler ve detaylar bu süreyi uzatmaktadır. Alışveriş yapmadan önce sormanız dahlinde gerekli süre bilgisi verilir. Alışveriş sonrasında ise işleme alınma süresi ve bitim süresi “Verdiğiniz Adres” bilgilerine göre size bildirilir. Ürünler warez veya virüslü değildir. Çoğu GPL, bazıları lifetime olmak üzere lisanslıdır.

Ödeme

Ürünlerimiz için satın alma sitemizden sanal pos aracılığı ile yapılır. Aracı firmalar ile sizden ödeme tahsis edilir. Paytr firması ile ödeme alınır. Açıklama kısmında hasanaydemir veya paytr açıklaması gözükür.

Teslimat

Her proje özel yapılır ve tarafınıza teslim edilir. Teslim süresi ise ortalama 2-10 gün içinde yapılır. Resmi tatiller ve hafta sonları dahil değildir süreye. Daha uzun sürme ihtimalinde bilgi verilir. Eğer uygun görmezseniz iade koşullarına göre iade yapılır.

İade

Satın almalar için eğer bizden kaynaklı bir sorun varsa yapılan hosting ve alan adı gibi giderlerimiz dışında kalan kurulum ücreti tarafınıza iade edilir. Buda ortalama ödenen meblanın %50 lik bir kısmı kapsar.

Bizden kaynaklı olmayan bir hata veya kendi isteğiniz dolayısıyla ücret iadesi yapılamaz.Çünkü yapıla lisanslama ve kurulum için verilen çalışma süresi, emek geri alınamaz.

İptal Süreci

Tüm bu bahsettiklerimizde göz önüne alınarak iptal yalnızca bizim hatamız ve teslimat süresi geçmesi dolayısıyla yapılır.

Para iadesi belirtilen oranda tarafınıza yapılır. Ortalama 1 hafta içinde tarafınıza aktarılır.

Sorularınız için iletişim sayfasını ziyaret edin: İletişim